Upravit stránku

Jak jsme Vás již informovali, na začátku roku 2018 jsme se byli jedni z hlavních donátorů Orlickoústecké nemocnice.

A protože nám pomoc dělá radost, pokračujeme v podpoře a přípravě dalších akcí.

 

Jednou z dalších akcí, kterou jsme podpořili na začátku května tohoto roku, se stal mezinárodní hudební festival Kociánovo Ústí, který se konal v duchu tradice a na paměť slavného houslisty Jaroslava Kociana, rodáka z Ústí nad Orlicí.

Myšlenka uspořádat soutěž, pro mladé začínající houslisty do 16 let, vznikla již před půl stoletím a jsem rádi, že se i my můžeme podílet na její podpoře.

 

A protože i pohyb patří k lidskému životu stejně nedílně jako umění a hudba, tak další významnou událostí, kde jsme se jako sponzoři podíleli, byl již 19. ročník akce Město v pohybu v Ústí nad Orlicí, který se letos konal v termínu 4. 6. – 9. 6. 2018.

V letošním roce se sportovních soutěží, jak ze škol, tak i z řad veřejnosti zúčastnilo téměř 1200 dětí a dospělých. Celý týden v pohybu byl doprovázen i bohatým hudebním programem, který přitáhl nejen obyvatele Ústí nad Orlicí, ale i okolních měst a vesnic.

Celá akce byla ukončena v sobotu 9. 6. 2018 ohňostrojem.

 

Další velkou akcí, na které se podílíme jako titulární sponzor, a která určitě obohatí kulturně-sportovní program města Ústí nad Orlicí je mezinárodní tenisový turnaj mužů Rieter Open.

Jde o turnaj kategorie ITF Futures, na kterém se bude stejně jako v předchozích třech ročnících hrát o body do světového žebříčku ATP. Tato skutečnost je zárukou vyšší sportovní úrovně turnaje, nad nímž převzal záštitu hejtman Pardubického kraje JUDr. Martin Netolický, Ph.D.

 

Tato akce se již tradičně koná pod záštitou naší firmy a dalšími významnými partnery jsou Pardubický kraj a město Ústí nad Orlicí.