Upravit stránku

Uvažuješ o studiu technického oboru nebo již techniku studuješ? Jsi na správné adrese. Pro každého máme nabídku! Neváhej nás kontaktovat a přijít se k nám podívat!

 • Zajímá mě technika!
  Skvělé! Ústecký Domov dětí a mládeže pořádá s naší podporou technické kroužky, kde se můžeš přiučit něčemu novému a začít svou technickou kariéru.¨Více na www.ddm-usti.cz.
 • Vybíráme budoucí povolání!
  Těžké, co? Máme pro tebe nabídku. Přijď se k nám podívat. Předvedeme, jak technická firma vypadá zevnitř a jaké uplatnění u nás lze nalézt. Každoročně pořádáme pro děti a jejich rodiče Den kariéry!, kde mluvíme především o budoucím uplatnění v technických oborech. Spolupracujeme s těmito středními školami v regionu a můžeme jen doporučit!

      www.pssletohrad.cz
      www.ssup.cz
      www.vda.cz

 • Techniku už studuji!
  No výborně! Pak umíme nabídnout stipendium, praxi u nás či trainee program! V rámci stipendia můžeš získat 3.000,- (SŠ) - 4.000,- (VŠ) Kč měsíčně a garantovanou praxi v létě. Po ukončení školy zaručené zaměstnání.
 • Brzy školu dokončím!
  A doufejme, že úspěšně! To je ten pravý moment nás kontaktovat. Je zde nabídka trainee programů a pozic vhodných pro absolventy. Společně start pracovní kariéry zvládneme.